NASZ CEL

Usługa doradcza MPR Mistrz Profesjonalnej Rekrutacji wyposaży Cię w kompetencje, niezbędne do budowania profesjonalnej sieci sprzedaży w modelu MLM.

Najpierw przeanalizujemy Twoje obecne umiejętności i doświadczenie, a następnie przygotujemy strategię i pokażemy,  jak w praktyce masz dokonywać rekrutacji współpracowników,  tworzyć sieć sprzedaży i prowadzić profesjonalne prezentacje biznesowe.

CO OSIĄGNIESZ?

 • zwiększenie sprzedaży
 • zwiększenie rekrutacji
 • poprawienie efektywności pracy struktury dystrybucyjnej
 • zmniejszenie rotacji osób w sieci

JAKICH REZULTATÓW MOŻESZ OCZEKIWAĆ?

 • nabycie umiejętności poprawnej autoprezentacji 
 • zyskanie pewności siebie i poczucia własnej wartości 
 • wykształcenie umiejętności budowania relacji poprzez zadawanie pytań i aktywne słuchanie
 • zdobycie wiedzy z zakresu mechanizmów rządzących podejmowaniem decyzji i nabycie umiejętności jej wykorzystywania 
 • nabycie umiejętności posługiwania się skutecznym schematem rozmowy opartej na procesie odkrywania i zaspokajania potrzeb 
 • wykonywanie praktycznych zajęć przed kamerami 
 • pokonanie lęków, stresu i sposób na właściwą ocenę i poprawianie jakości 
 • nabycie umiejętności pozyskiwania rekomendacji
 • zdobycie wiedzy o różnicy pomiędzy zaletami a korzyściami i przećwiczenie jej praktycznego wykorzystania
 • zyskanie umiejętności radzenia sobie z obiekcjami
 • zdobycie umiejętności skutecznej finalizacji i zamykania spotkania
 • nabycie wiedzy w zakresie wykorzystania social mediów dla celów budowania marki osobistej i uzyskania korzyści sprzedażowych i rekrutacyjnych

KTO BĘDZIE TWOIM DORADCĄ?

Piotr Krenig

Piotr Krenig – Uznany ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Jest prezesem zarządów w kilku firmach z branż – consulting i szkolenia, produkcja i handel oraz systemy informatyczne i aplikacje mobilne. 

Swoją karierę rozpoczął w 1988 roku, gdy przez prawie rok był domokrążcą w Londynie, gdzie obszedł kilkanaście tysięcy domów i dokonał osobiście kilku tysięcy sprzedaży. 

Nigdy nie pracował na etacie, a pierwszy biznes założył 1989 roku, tworząc znaną dziś w branży mody markę KRENIG i zbudował sieć odbiorców liczącą kilkaset sklepów, poprzez które sprzedał setki tysięcy produktów sygnowanych swoim nazwiskiem. 

W 1993 roku rozpoczął działalność w marketingu sieciowym, gdzie zrobił błyskotliwą karierę, przechodząc wszystkie możliwe szczeble, a w 2004 roku został prezesem firmy MLM, która w 2012 roku została Partnerem Strategicznym znanego koncernu finansowego. 

ZGŁASZAM SIĘ!

Dostępne terminy:

11.09.-14.09.2019r.
09.10.-12.10.2019r.
06.11.-09.11.2019r.
04.12.-07.12.2019r.

Koszt usługi

7 200 zł

brutto

 

Co otrzymasz?

 • Udział w 4-dniowej usłudze doradczej
 • Komplet materiałów
 • Nagrania wideo własnych wystąpień
 • Skrypty do dalszej pracy
 • Niepowtarzalną atmosferę współpracy
 • BONUS 1.: profesjonalna sesja zdjęciowa – zbuduj swój wizerunek (wartość: 650 zł)
 • BONUS 2.: wykład nt. wykorzystania mediów społecznościowych – bądź on-line (wartość: 400 zł)
 • BONUS 3.: udział w tajnej grupie merytorycznego wsparcia na FBGrażyna Krenig

Grażyna Krenig

Przedsiębiorca, menadżer, coach, wykładowca akademicki
Ukończyła studia na kierunkach:
1. Marketing i zarządzanie
2. Psychologia w zarządzaniu
3. Socjologia
4. Psychodietetyka
5. Coaching i mentoring
Pracuje od 19 roku życia a od 1995 roku zrobiła błyskotliwą karierę w międzynarodowej korporacji, przechodząc stanowiska od konsultanta ds. sprzedaży do top menadżera. Stworzyła i w latach 1996 – 2005 zarządzała siecią sprzedaży i salonów firmowych wiodącego operatora telefonii komórkowej. Po odejściu z korporacji zarządzała spółką handlową oraz administrowała funkcjonowaniem firmy MLM w branży finansowej i równolegle współorganizowała system seminariów biznesowych.
Swoje sukcesy w zarządzaniu i tworzeniu zespołów budowała w oparciu o praktyczne doświadczenia, poczynając od obsługi klientów, poprzez rekrutację i wspieranie rozwoju pracowników, na pracy w zarządach firm kończąc.
Prowadzi zajęcia dla studentów w Wyższej Szkole Bankowej na kierunkach: Psychologia w biznesie oraz Sprzedaż i marketing.
Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i równolegle prowadzi również szkolenia, wykłady i warsztaty w tej dziedzinie.
Duży nacisk kładzie na ciągły rozwój osobisty i nieustannie poszerza swoje wykształcenie akademickie.
Prywatnie żona, mama trójki dzieci.
Odpoczywa obcując z przyrodą i czytając książki.

Piotr Krenig

Piotr Krenig

Uznany ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Jest prezesem zarządów w kilku firmach z branż – consulting i szkolenia, produkcja i handel oraz systemy informatyczne i aplikacje mobilne.
Swoją karierę rozpoczął w 1988 roku, gdy przez prawie rok był domokrążcą w Londynie, gdzie obszedł kilkanaście tysięcy domów i dokonał osobiście kilku tysięcy sprzedaży.
Nigdy nie pracował na etacie, a pierwszy biznes założył 1989 roku, tworząc znaną dziś w branży mody markę KRENIG i zbudował sieć odbiorców liczącą kilkaset sklepów, poprzez które sprzedał setki tysięcy produktów sygnowanych swoim nazwiskiem.
W 1993 roku rozpoczął działalność w marketingu sieciowym, gdzie zrobił błyskotliwą karierę, przechodząc wszystkie możliwe szczeble, a w 2004 roku został prezesem firmy MLM, która w 2012 roku została Partnerem Strategicznym znanego koncernu finansowego.
W marketingu sieciowym uznawany jest za jednego z najlepszych liderów, szkoleniowców i mówców motywacyjnych w branży.
Przeprowadził tysiące spotkań rekrutacyjnych i sprzedażowych, prezentacji hotelowych i około 1000 seminariów biznesowych dla ponad 100 tysięcy osób, tworząc pokolenie polskich networkerów, robiących kariery w wielu firmach.
Wykształcił i zainspirował ogromną ilość ludzi, którzy uzyskali nieprzeciętne rezultaty finansowe, zdobyli kompetencje i umiejętności, a stworzona przez niego struktura przyniosła obroty liczące kilka miliardów złotych.
W 2018 roku zakończył 25-letnią karierę networkera – stając się niezależnym ekspertem w tej branży.
Jego misją jest inspirowanie innych do rozwoju i wspomaganie tych, którzy chcą zajmować się biznesem etycznie, uczciwie i profesjonalnie. Wierzy, że jego działania przyczynią się do zmiany wizerunku marketingu sieciowego w Polsce i wykształcenia nowego pokolenia networkerów, którym pragnie zaszczepić idee etycznego biznesu, opartego o przywództwo i własny przykład.
Podobnie – w biznesie tradycyjnym, pragnie pomóc przedsiębiorcom zdobyć kompetencje i umiejętności, które są wynikiem jego doświadczeń oraz przekonać ich, że ustawiczna praca nad sobą pozwoli im rozwijać biznes bez względu na lepsze czy gorsze czasy.
Prowadzi szkolenia i profesjonalne warsztaty z zakresu sprzedaży, rekrutacji, tworzenia sieci, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, przywództwa i skutecznej komunikacji.
Jest pisarzem, autorem książki „Pierwsze Prawo Marketingu. Historia za kilkanaście milionów”.
Bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie opublikował setki wartościowych wypowiedzi i nagrań, cieszących się coraz większym zainteresowaniem.
Prywatnie – mąż i ojciec trójki dzieci, harcerz, podróżnik, pasjonat gór – zdobywca Kilimandżaro i Mount Blanc.