O AUTORZE

Piotr Krenig - uznany ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Jest prezesem zarządów w kilku firmach, właścicielem własnej marki KRENIG i właścicielem KRENIG Consulting.

CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Uważa, że swoje sukcesy zawdzięcza odkryciu „Pierwszego Prawa Marketingu”, które skutecznie stosuje w różnych branżach i dzieli się nim podczas swoich wystąpień.

Domokrążca w Londynie 1988

Nigdy nie pracował na etacie, a swoją karierę rozpoczął w 1988 roku, gdy przez prawie rok był domokrążcą w Londynie, gdzie obszedł kilkanaście tysięcy domów i dokonał osobiście kilku tysięcy sprzedaży.

Pierwsza firma 1989

W 1989 roku otworzył pierwszą firmę w branży mody i stworzył sieć odbiorców liczącą kilkaset sklepów, sprzedając setki tysięcy produktów sygnowanych swoim nazwiskiem.

Pierwsze biuro szkolenia 1989

W 1993 roku rozpoczął błyskotliwą karierę w marketingu sieciowym, gdzie uznawany jest za jednego z najlepszych szkoleniowców i mówców motywacyjnych w branży.Przeprowadził tysiące spotkań sprzedażowych i seminaria biznesowe dla ponad 100 tysięcy osób, tworząc pokolenie polskich Networkerów, robiących kariery w wielu firmach.

KUPUJĘ KSIĄŻKĘ!

Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, rekrutacji, tworzenia sieci, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, przywództwa i skutecznej komunikacji. Pomaga firmom Marketingu Sieciowego w stworzeniu sprawnego systemu edukacji i rozwoju.

Prywatnie - mąż i ojciec trójki dzieci, harcerz, podróżnik, pasjonat gór - zdobywca Kilimandżaro i Mount Blanc.

Co piszą czytelnicy?

Bardzo bogata historia, sporo ciekawych informacji, wyciągnąłem kilka interesujących wniosków dla siebie.- Michał

Uważam, że książka ta powinna być obowiązkowa dla każdego, kto ma jakiekolwiek refleksje na temat swojego życia i otwartą głowę, aby uczyć się na błędach innych.- Joanna

Ja skończyłem ją czytać dzisiaj i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. To jedna z tych pozycji, którą na swojej prywatnej półce powinien mieć każdy przedsiębiorca. Nie tylko Networkerzy. Polecam.- Maciej

Niesamowita historia!!! Gorąco polecam tą książkę!!!- Irek

Piotr Krenig jest praktykiem i w książce daje cenne wskazówki.- Marek

Książka, do której wraca się kilka razy i niektóre fragmenty czyta się ponownie, a potem kolejny raz i kolejny.. Dziękuję.- Magdalena

Piotr, Dziękuję za Twoją książkę „Pierwsze Prawo Marketingu”. Z ciekawością niezwykłą pochłaniałam każdą stronę❤️❤️ Biorę Dla Siebie hasło: ”Stań się latarnią dla innych”, co wiąże się z Moim rozwojem, przemianą, drogą, i odpowiednim czasem... Polecam z całego serducha ❤️❤️ książka jest wyjątkowym paliwem do działania.- Gabriela

Mam i ja, bo Kobieta Aktywna czyta! "Pierwsze Prawo Marketingu.Historia za kilkanaście milionów" 👍 Piotr Krenig dziękuję!- Małgorzata

KUPUJĘ KSIĄŻKĘ!

Wybierz najlepszą wersję dla siebie

30zł

e-book

  • Wersja elektroniczna książki (PDF)
KUPUJĘ!

49zł

Książka + e-book

  • Książka w wersji papierowej
  • Wersja elektroniczna książki (PDF)
KUPUJĘ!

49zł

Książka

  • Książka w wersji papierowej
KUPUJĘ!

Grażyna Krenig

Grażyna Krenig

Przedsiębiorca, menadżer, coach, wykładowca akademicki
Ukończyła studia na kierunkach:
1. Marketing i zarządzanie
2. Psychologia w zarządzaniu
3. Socjologia
4. Psychodietetyka
5. Coaching i mentoring
Pracuje od 19 roku życia a od 1995 roku zrobiła błyskotliwą karierę w międzynarodowej korporacji, przechodząc stanowiska od konsultanta ds. sprzedaży do top menadżera. Stworzyła i w latach 1996 – 2005 zarządzała siecią sprzedaży i salonów firmowych wiodącego operatora telefonii komórkowej. Po odejściu z korporacji zarządzała spółką handlową oraz administrowała funkcjonowaniem firmy MLM w branży finansowej i równolegle współorganizowała system seminariów biznesowych.
Swoje sukcesy w zarządzaniu i tworzeniu zespołów budowała w oparciu o praktyczne doświadczenia, poczynając od obsługi klientów, poprzez rekrutację i wspieranie rozwoju pracowników, na pracy w zarządach firm kończąc.
Prowadzi zajęcia dla studentów w Wyższej Szkole Bankowej na kierunkach: Psychologia w biznesie oraz Sprzedaż i marketing.
Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i równolegle prowadzi również szkolenia, wykłady i warsztaty w tej dziedzinie.
Duży nacisk kładzie na ciągły rozwój osobisty i nieustannie poszerza swoje wykształcenie akademickie.
Prywatnie żona, mama trójki dzieci.
Odpoczywa obcując z przyrodą i czytając książki.

Piotr Krenig

Piotr Krenig

Uznany ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Jest prezesem zarządów w kilku firmach z branż – consulting i szkolenia, produkcja i handel oraz systemy informatyczne i aplikacje mobilne.
Swoją karierę rozpoczął w 1988 roku, gdy przez prawie rok był domokrążcą w Londynie, gdzie obszedł kilkanaście tysięcy domów i dokonał osobiście kilku tysięcy sprzedaży.
Nigdy nie pracował na etacie, a pierwszy biznes założył 1989 roku, tworząc znaną dziś w branży mody markę KRENIG i zbudował sieć odbiorców liczącą kilkaset sklepów, poprzez które sprzedał setki tysięcy produktów sygnowanych swoim nazwiskiem.
W 1993 roku rozpoczął działalność w marketingu sieciowym, gdzie zrobił błyskotliwą karierę, przechodząc wszystkie możliwe szczeble, a w 2004 roku został prezesem firmy MLM, która w 2012 roku została Partnerem Strategicznym znanego koncernu finansowego.
W marketingu sieciowym uznawany jest za jednego z najlepszych liderów, szkoleniowców i mówców motywacyjnych w branży.
Przeprowadził tysiące spotkań rekrutacyjnych i sprzedażowych, prezentacji hotelowych i około 1000 seminariów biznesowych dla ponad 100 tysięcy osób, tworząc pokolenie polskich networkerów, robiących kariery w wielu firmach.
Wykształcił i zainspirował ogromną ilość ludzi, którzy uzyskali nieprzeciętne rezultaty finansowe, zdobyli kompetencje i umiejętności, a stworzona przez niego struktura przyniosła obroty liczące kilka miliardów złotych.
W 2018 roku zakończył 25-letnią karierę networkera – stając się niezależnym ekspertem w tej branży.
Jego misją jest inspirowanie innych do rozwoju i wspomaganie tych, którzy chcą zajmować się biznesem etycznie, uczciwie i profesjonalnie. Wierzy, że jego działania przyczynią się do zmiany wizerunku marketingu sieciowego w Polsce i wykształcenia nowego pokolenia networkerów, którym pragnie zaszczepić idee etycznego biznesu, opartego o przywództwo i własny przykład.
Podobnie – w biznesie tradycyjnym, pragnie pomóc przedsiębiorcom zdobyć kompetencje i umiejętności, które są wynikiem jego doświadczeń oraz przekonać ich, że ustawiczna praca nad sobą pozwoli im rozwijać biznes bez względu na lepsze czy gorsze czasy.
Prowadzi szkolenia i profesjonalne warsztaty z zakresu sprzedaży, rekrutacji, tworzenia sieci, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, przywództwa i skutecznej komunikacji.
Jest pisarzem, autorem książki „Pierwsze Prawo Marketingu. Historia za kilkanaście milionów”.
Bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie opublikował setki wartościowych wypowiedzi i nagrań, cieszących się coraz większym zainteresowaniem.
Prywatnie – mąż i ojciec trójki dzieci, harcerz, podróżnik, pasjonat gór – zdobywca Kilimandżaro i Mount Blanc.