Pierwsze Prawo Marketingu

O Autorze

Piotr Krenig – uznany ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Jest prezesem zarządów w kilku firmach, właścicielem własnej marki KRENIG i właścicielem KRENIG Consulting.

Krenig Consulting

Uważa, że swoje sukcesy zawdzięcza odkryciu „Pierwszego Prawa Marketingu”, które skutecznie stosuje w różnych branżach i dzieli się nim podczas swoich wystąpień.

Domokrążca w Londynie 1988

Nigdy nie pracował na etacie, a swoją karierę rozpoczął w 1988 roku, gdy przez prawie rok był domokrążcą w Londynie, gdzie obszedł kilkanaście tysięcy domów i dokonał osobiście kilku tysięcy sprzedaży.

Krenig Consulting

Pierwsze biuro szkolenia 1989

W 1993 roku rozpoczął błyskotliwą karierę w marketingu sieciowym, gdzie uznawany jest za jednego z najlepszych szkoleniowców i mówców motywacyjnych w branży.Przeprowadził tysiące spotkań sprzedażowych i seminaria biznesowe dla ponad 100 tysięcy osób, tworząc pokolenie polskich Networkerów, robiących kariery w wielu firmach.

Krenig Consulting

Pierwsza firma 1989

W 1989 roku otworzył pierwszą firmę w branży mody i stworzył sieć odbiorców liczącą kilkaset sklepów, sprzedając setki tysięcy produktów sygnowanych swoim nazwiskiem.

Krenig Consulting

Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, rekrutacji, tworzenia sieci, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, przywództwa i skutecznej komunikacji. Pomaga firmom Marketingu Sieciowego w stworzeniu sprawnego systemu edukacji i rozwoju.

Prywatnie – mąż i ojciec trójki dzieci, harcerz, podróżnik, pasjonat gór – zdobywca Kilimandżaro i Mount Blanc.

Co piszą czytelnicy?

Bardzo bogata historia, sporo ciekawych informacji, wyciągnąłem kilka interesujących wniosków dla siebie.

Uważam, że książka ta powinna być obowiązkowa dla każdego, kto ma jakiekolwiek refleksje na temat swojego życia i otwartą głowę, aby uczyć się na błędach innych.

Ja skończyłem ją czytać dzisiaj i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. To jedna z tych pozycji, którą na swojej prywatnej półce powinien mieć każdy przedsiębiorca. Nie tylko Networkerzy. Polecam.

Piotr, Dziękuję za Twoją książkę „Pierwsze Prawo Marketingu”. Z ciekawością niezwykłą pochłaniałam każdą stronę❤️❤️ Biorę Dla Siebie hasło: ”Stań się latarnią dla innych”, co wiąże się z Moim rozwojem, przemianą, drogą, i odpowiednim czasem... Polecam z całego serducha ❤️❤️ książka jest wyjątkowym paliwem do działania.

Piotr Krenig jest praktykiem i w książce daje cenne wskazówki.

Książka, do której wraca się kilka razy i niektóre fragmenty czyta się ponownie, a potem kolejny raz i kolejny.. Dziękuję.

Niesamowita historia!!! Gorąco polecam tą książkę!!!

Mam i ja, bo Kobieta Aktywna czyta! "Pierwsze Prawo Marketingu.Historia za kilkanaście milionów" 👍 Piotr Krenig dziękuję!

Posłuchaj bezpłatnych fragmentów książki

album-art

Piotr Krenig

Wybierz najlepszą wersję dla siebie

e-book
 

Krenig Consulting
  • Wersja elektroniczna książki (PDF)

 

 

30ZŁ

Audiobook
 

Krenig Consulting
  • Wersja elektroniczna książki (MP3)

59ZŁ

39ZŁ

e-book + Audiobook

Krenig Consulting
  • Wersja elektroniczna książki (PDF)
  • Wersja elektroniczna książki (MP3)

59ZŁ

Książka
 

Krenig Consulting
  • Książka w wersji papierowej

 

49ZŁ

Książka + Audiobook

Krenig Consulting
  • Książka w wersji papierowej
  • Wersja elektroniczna książki (MP3)

79ZŁ