CZY CHCESZ?

  • Nabyć praktyczne umiejętności związane z przygotowywaniem i wygłaszaniem profesjonalnych wystąpień publicznych?
  • Nauczyć się opanowywać stres i tremę?
  • Dowiedzieć się, jak skutecznie skupić na sobie uwagę odbiorcy?
  • Poznać narzędzia, pozwalające zjednać sobie tzw. trudnych słuchaczy?
  • Wykorzystywać swój potencjał, tkwiący w mimice, gestach i postawie?
  • Nauczyć się,  jak zachować zasady poprawnej komunikacji oparte na efektywności i zrozumieniu przekazu przez odbiorców?
  • Aby Twoje wystąpienie było profesjonalnie nagrane i ocenione?
ZGŁASZAM SIĘ!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

4 dni - po których Twój biznes i życie już nigdy nie będą takie same!

  • Stworzysz jasną klarowną strukturę swojego wystąpienia.
  • Poznasz techniki perswazji.
  • Wzmocnisz swój przekaz odpowiednią mową ciała i modulacją głosu.
  • Poprzez story telling oraz elementy humoru wzmocnisz swoją relację ze słuchaczami.
  • Opanujesz stres i tremę.
  • Zdobędziesz odwagę sceniczną.
  • Skuteczniej zainspirujesz i zmotywujesz ludzi.
  • Poznasz autorską metodę działania neuronów lustrzanych.

JAK PRZEBIEGA SZKOLENIE?

  • Będziesz nagrywany na kamerę - zrobimy analizę tego, co i jak mówisz, analizę mowy ciała, gestykulacji, mimiki, tembru głosu… i skorygujemy Twoje błędy.
  • Nauczysz się jak pracować z dykcją, mową ciała, gestem i mimiką.
  • Dowiesz się, jakich słów używać, aby nawiązać i podtrzymywać dobre relacje z audytorium.
  • Na koniec otrzymasz od nas indywidualnie dopasowaną dla Ciebie bazę Mistrza Profesjonalnych Wystąpień.
ZGŁASZAM SIĘ!

DLACZEGO MY?

   

37

lat doświadczenia w wystąpieniach publicznych

30

lat prowadzenia biznesu

25

lat sukcesów w MLM

100 000

przeszkolonych uczestników seminariów i szkoleń

1 000

przeprowadzonych seminariów biznesowych

KTO PROWADZI SZKOLENIE?

   

Agnieszka Maracewicz: aktorka teatralna i telewizyjna, (3 fakultety), dyrektor kreatywny agencji fotograficznej.  Autorka projektów fotograficznych, scenariuszy, fotomodelka. 4 krotna Mistrzyni Polski i V-ce Mistrzyni Europy Jiu Jitsu.  Łączy sztukę z biznesem, plastycznie projektuje kierunki pracy biznesowej wg predyspozycji i upodobań klientów

Kiedy dowiedziała się czym jest MLM, weszła w ten biznes pod szyldem „biznes dla artystów”.W ciągu 10 pierwszych miesięcy osiągnęła najwyższe stanowisko menadżerskie pierwszej części planu marketingowego w swojej firmie.Jej sukces w branży Network Marketingu jest całkowicie świadomy, bo jednym z jej marzeń jest to, grać tam gdzie chce i to co chceSzkoli, uczy, wspiera i wymaga. Jak sama o sobie mówi: „jestem zwykłą dziewczyną, która po prostu nie zgadza się na polski system wynagrodzeń, szczególnie w świecie sztuki. Nie mam co liczyć na emeryturę, więc robię ją sobie w MLM-ie. To biznes absolutnie dla każdego i najlepsze jest to, że właśnie trzeba być w nim sobą.” Przekazuje twardą wiedzę działania neuronów lustrzanych w biznesie w miękki sposób, na podstawie 12 lat doświadczenia zawodowego w teatrze.

Piotr Krenig: Jest uważany za jednego z najlepszych mówców motywacyjnych i biznesowych, którego większość wystąpień inspiracyjnych kończy się owacjami na stojąco, a warsztaty i szkolenia zyskały miano najbardziej profesjonalnych i merytorycznych.Karierę mówcy rozpoczął w 1981 roku gdy założył drużynę harcerską skupiającą młodzież i studentów i przez kilka kolejnych lat prowadził zbiórki, szkolenia i inspirujące gawędy.

W 1993 roku rozpoczął 25-letnią błyskotliwą karierę w marketingu sieciowym, gdzie przeprowadził tysiące prezentacji grupowych i około 1000 dwudniowych seminariów biznesowych, przez które przeszło około 100.000 osób.Od 2012 roku, w ramach prowadzonej przez siebie firmy consultingowej, jest zapraszany jako gość specjalny przez różne firmy i instytucje, prowadząc niejednokrotnie wystąpienia dla kilkutysięcznych audytoriów.Podczas swoich wystąpień dzieli się praktycznymi doświadczeniami, wynikającymi z niezwykle bogatej praktyki biznesowej, bazującej na ponad 30-letniej pracy z ludźmi, 30-letniemu doświadczeniu w sprzedaży i prowadzeniu własnego biznesu, gdzie równolegle - stworzył własną markę, a pracując 25-lat w marketingu sieciowym, zyskał miano jednego z największych autorytetów w branży.Swój autorytet mówcy zawdzięcza nie tylko dzieleniu się wartościowymi treściami, ale również perfekcyjnemu posługiwaniu się mową ciała oraz storytellingowi – opowiadaniu poruszających i pouczających historii, które wyciskają łzy lub rozśmieszają, ale przede wszystkim dają do myślenia i niosą ponadczasowe przesłanie. 

ZGŁASZAM SIĘ NA SZKOLENIE!

Terminy Szkoleń: Do ustalenia 

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie zwlekaj - skorzystaj z promocji "25 lat w MLM"
  • Prowadzący Szkolenie - Piotr Krenig - osobiście skontaktuje się z Tobą telefonicznie
  • W trakcie rozmowy zapadnie decyzja, czy powinieneś wziąć udział w Szkoleniu
  • Jeśli zostaniesz zakwalifikowany - otrzymasz e-mail z instrukcjami, dotyczącymi płatności i dalszych kroków.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI!

Szkolenie - edycja standardowa

14 797 zł

brutto

Szkolenie - edycja jubileuszowa 25 lat w MLM

14 797 zł

9 497 zł

brutto
Co otrzymasz?
  • Udział w 4-dniowym Szkoleniu
  • Komplet materiałów szkoleniowych
  • Nagrania wideo własnych wystąpień
  • Skrypty do dalszej pracy
  • Niepowtarzalną atmosferę współpracy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Grażyna Krenig

Grażyna Krenig

Przedsiębiorca, menadżer, coach, wykładowca akademicki
Ukończyła studia na kierunkach:
1. Marketing i zarządzanie
2. Psychologia w zarządzaniu
3. Socjologia
4. Psychodietetyka
5. Coaching i mentoring
Pracuje od 19 roku życia a od 1995 roku zrobiła błyskotliwą karierę w międzynarodowej korporacji, przechodząc stanowiska od konsultanta ds. sprzedaży do top menadżera. Stworzyła i w latach 1996 – 2005 zarządzała siecią sprzedaży i salonów firmowych wiodącego operatora telefonii komórkowej. Po odejściu z korporacji zarządzała spółką handlową oraz administrowała funkcjonowaniem firmy MLM w branży finansowej i równolegle współorganizowała system seminariów biznesowych.
Swoje sukcesy w zarządzaniu i tworzeniu zespołów budowała w oparciu o praktyczne doświadczenia, poczynając od obsługi klientów, poprzez rekrutację i wspieranie rozwoju pracowników, na pracy w zarządach firm kończąc.
Prowadzi zajęcia dla studentów w Wyższej Szkole Bankowej na kierunkach: Psychologia w biznesie oraz Sprzedaż i marketing.
Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i równolegle prowadzi również szkolenia, wykłady i warsztaty w tej dziedzinie.
Duży nacisk kładzie na ciągły rozwój osobisty i nieustannie poszerza swoje wykształcenie akademickie.
Prywatnie żona, mama trójki dzieci.
Odpoczywa obcując z przyrodą i czytając książki.

Piotr Krenig

Piotr Krenig

Uznany ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Jest prezesem zarządów w kilku firmach z branż – consulting i szkolenia, produkcja i handel oraz systemy informatyczne i aplikacje mobilne.
Swoją karierę rozpoczął w 1988 roku, gdy przez prawie rok był domokrążcą w Londynie, gdzie obszedł kilkanaście tysięcy domów i dokonał osobiście kilku tysięcy sprzedaży.
Nigdy nie pracował na etacie, a pierwszy biznes założył 1989 roku, tworząc znaną dziś w branży mody markę KRENIG i zbudował sieć odbiorców liczącą kilkaset sklepów, poprzez które sprzedał setki tysięcy produktów sygnowanych swoim nazwiskiem.
W 1993 roku rozpoczął działalność w marketingu sieciowym, gdzie zrobił błyskotliwą karierę, przechodząc wszystkie możliwe szczeble, a w 2004 roku został prezesem firmy MLM, która w 2012 roku została Partnerem Strategicznym znanego koncernu finansowego.
W marketingu sieciowym uznawany jest za jednego z najlepszych liderów, szkoleniowców i mówców motywacyjnych w branży.
Przeprowadził tysiące spotkań rekrutacyjnych i sprzedażowych, prezentacji hotelowych i około 1000 seminariów biznesowych dla ponad 100 tysięcy osób, tworząc pokolenie polskich networkerów, robiących kariery w wielu firmach.
Wykształcił i zainspirował ogromną ilość ludzi, którzy uzyskali nieprzeciętne rezultaty finansowe, zdobyli kompetencje i umiejętności, a stworzona przez niego struktura przyniosła obroty liczące kilka miliardów złotych.
W 2018 roku zakończył 25-letnią karierę networkera – stając się niezależnym ekspertem w tej branży.
Jego misją jest inspirowanie innych do rozwoju i wspomaganie tych, którzy chcą zajmować się biznesem etycznie, uczciwie i profesjonalnie. Wierzy, że jego działania przyczynią się do zmiany wizerunku marketingu sieciowego w Polsce i wykształcenia nowego pokolenia networkerów, którym pragnie zaszczepić idee etycznego biznesu, opartego o przywództwo i własny przykład.
Podobnie – w biznesie tradycyjnym, pragnie pomóc przedsiębiorcom zdobyć kompetencje i umiejętności, które są wynikiem jego doświadczeń oraz przekonać ich, że ustawiczna praca nad sobą pozwoli im rozwijać biznes bez względu na lepsze czy gorsze czasy.
Prowadzi szkolenia i profesjonalne warsztaty z zakresu sprzedaży, rekrutacji, tworzenia sieci, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, przywództwa i skutecznej komunikacji.
Jest pisarzem, autorem książki „Pierwsze Prawo Marketingu. Historia za kilkanaście milionów”.
Bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie opublikował setki wartościowych wypowiedzi i nagrań, cieszących się coraz większym zainteresowaniem.
Prywatnie – mąż i ojciec trójki dzieci, harcerz, podróżnik, pasjonat gór – zdobywca Kilimandżaro i Mount Blanc.